petak, 26. lipnja 2015.

Dobro jesam lijen,al sam zato snalazljiv ! XD





Probudio sam brata..


Probudio sam brata tako što sam “spakovao” ranac i torbu i uplašeno govoreći ustaaajj došli su, ubiće nas…On je skočio uplašeno, obuo se i otrčali smo do vrata, kad je izašao samo sam mu dao pare i rekao mu da kupi hleb. Videti njegovu facu bilo je nešto neprocenljivo…

Nema komentara:

Objavi komentar