ponedjeljak, 22. lipnja 2015.

Perica ponovo aktivan u Skoli ! :D







Kaze Perica tati: 

- Tata , danas kada je učiteljica u skoli postavila pitanje jedini sam ja digao ruku!

Tata: 

- Koje je pitanje bilo ?

Perica: 


- Ko je razbio prozor! 

Nema komentara:

Objavi komentar