Press 1
ponedjeljak, 22. lipnja 2015.
Perica ponovo aktivan u Skoli ! :D
Kaze Perica tati:
- Tata , danas kada je učiteljica u skoli postavila pitanje jedini sam ja digao ruku!
Tata:
- Koje je pitanje bilo ?
Perica:
- Ko je razbio prozor!
Nema komentara:
Objavi komentar
‹
›
Početna stranica
Prikaz web-verzije
Nema komentara:
Objavi komentar