Press 1
subota, 20. lipnja 2015.
Sa Bratom u autobusu :)
Bio sam sa bratom u autobusu
Bio sam sa bratom u autobusu kada je on glasno prdnuo i kada su svi pogledali ka nama, on je još glasnije meni rekao: “ako te sramota, reci da sam ja”. Hteo sam u zemlju da propadnem.
Nema komentara:
Objavi komentar
‹
Početna stranica
Prikaz web-verzije
Nema komentara:
Objavi komentar