subota, 20. lipnja 2015.

Sa Bratom u autobusu :)






Bio sam sa bratom u autobusu


Bio sam sa bratom u autobusu kada je on glasno prdnuo i kada su svi pogledali ka nama, on je još glasnije meni rekao: “ako te sramota, reci da sam ja”. Hteo sam u zemlju da propadnem.

Nema komentara:

Objavi komentar