utorak, 11. kolovoza 2015.

(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) Ispovijest SREBRENIČKOG UBOJICE: ‘Tačno vidiš kako duh izlazi iz njega. Kad ubiješ, nekako si sretan, ispunjen… Nekako ti bude lakše’




O svojim tragedijama, obitelji srebreničkih žrtava progovorile su iskreno i javno. No, kako je rezignirao um ubojice? O čemu je razmišljao dok je ubijao nevine ljude? Što o tome misli danas? "Vidiš, vidiš neki sjaj u očima koji nestaje... Kao neki duh... Kao da nešto izađe iz tog čovjeka kojeg si ubio."


Pogledaj te cijeli Video :







controls

Nema komentara:

Objavi komentar