petak, 7. kolovoza 2015.

VIDEO: RADNICI DITE DOBILI PRVU PLAĆU NAKON 3 GODINE ...




Nakon dugogodišnje borbe za očuvanje firme, radnici tuzlanske Dite danas su dočekali da na njihov račun legne i prva plaća nakon 46 mjeseci.

Dita je odnedavno u stečaju, a 30. juna Skupština povjerilaca ove tuzlanske firme je odlučila da nastave proizvodnju, koju su radnici sami pokrenuli da bi dokazali da ova firma ponovo može biti uspješna i prepoznatljiva u regionu.

Iznos prve plate te moguca prosirenja pogledaj te u videu koji slijedi :


controls

Nema komentara:

Objavi komentar