srijeda, 19. kolovoza 2015.

VIDEO: RAJKO VASIĆ O ZLATU ZMAJIĆA “Srbi i Hrvati ne trebaju da igraju nigdje i nikad za BiH!”


Bivši generalni sekretar Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Rajko Vasić, očito, nije bio najsretniji nakon pobjede Zmajića na Eurobasketu za igrače do 16 godina.  Čini se da je Vasiću posebno zasmetalo to što reprezentacija Bosne i Hercegovine nije “bošnjačka”, već istinska reprezentacija svih naroda BiH – ekipa u kojoj kao jedan igraju Srbi, Hrvati i Bošnjaci. 

Sta je Pi--e Sarajevske !!
! i jos mnogo drugih vulgarnosti pogledaj te u video ispod :


controls

Nema komentara:

Objavi komentar