petak, 21. kolovoza 2015.

(VIDEO) UKC TUZLA Pacijent pokušao izvršiti samoubistvo, bacio se s Klinike za neurohirurgiju!



Pacijent koji se liječio na Univerzitetsko-kliničkom centru u Tuzli u četvrtak uvečer je pokušao izvršiti samoubistvo.
On se, bacio sa Klinike za neurohirurgiju, ali je srećom preživio i nakon ukazane pomoći nalazi se u jedinici za intenzivno liječenje.Pacijent prilikom skoka nije zadobio nikakav prelom i da nakon ukazane pomoći ima stabilne parametre. 
Pogledaj te video koji je snimio jedan ocevidac dogadjaja :



controls

Nema komentara:

Objavi komentar