ponedjeljak, 10. kolovoza 2015.

VIDEO: ŽEPČE , ŽELJEZNO POLJE: "UDARAO ME PO LICU ČAK I MOBITELOM, ČITAV KREVET JE BIO OD KRVI I SUZA"



Edin i Sajima T., roditelji 17-godišnje E.T., prijavili su nedavno Policijskoj stanici Žepče Emraha Hodžića (20) iz Biljevine u Željeznom Polju nakon što je, kako tvrde, njihovu kćerku mjesecima maltretirao, ponižavao i tukao.

Prema njihovim riječima, kćerka je napustila medicinsku školu i prije nepunih 5 mjeseci poslala im je kratki SMS: "Udala sam se". S Emrahom je obavila šerijatsko vjenčanje i napustila roditeljski dom s nadom da će ljubav koja je planula dugo potrajati...


Pogledaj te video cijelog razgovora :




controls

Nema komentara:

Objavi komentar