četvrtak, 24. rujna 2015.

(VIDEO) DODIK REKAO DA BOSANSKI SRBI NE POSTOJE: Ko je ovo mogao očekivati? Evo kako su bosanski Srbi reagovali na izjavu Dodika da oni ne postoje!

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da se, sudeći po izjavama bivšeg britanskog ambasadora u BiH Metjua Rajkrofta, stiče utisak da je godine koje je proveo u BiH prespavao u neznanju.
On je naglasio da je Rajkroft, za vrijeme koje je proveo u BiH, trebalo da nauči i da tu ne žive “bosanski Srbi”, niti da takvi postoje.
“Termin ‘bosanski Srbi’ za nas je uvredljiv, i ne znam kako bi se ambasador Rajkroft osjećao ako bi neko na uvredljiv način tretirao njegov narod”, rekao je Dodik.
VIDEO:



controls

Nema komentara:

Objavi komentar