Beograđani uglas s Dinom Merlinom pjevali "Bosnom behar probeharao"
Publika u beogradskoj areni je večeras otpjevala uglas s Dinom Merlinom pjesmu "Bosnom behar probeharao", a na oduševljenje svih prisutnih Dino je zapjevao prve riječi pjesme dok ga je 20.000 ljudi ga pratilo uglas.
VIDEO:
Nema komentara:
Objavi komentar