nedjelja, 25. listopada 2015.

Beograđani uglas s Dinom Merlinom pjevali "Bosnom behar probeharao"

Publika u beogradskoj areni je večeras otpjevala uglas s Dinom Merlinom pjesmu "Bosnom behar probeharao", a na oduševljenje svih prisutnih Dino je zapjevao prve riječi pjesme dok ga je 20.000 ljudi ga pratilo uglas.


VIDEO:





controls

Nema komentara:

Objavi komentar