četvrtak, 1. listopada 2015.

POLICIJA PRONAŠLA BEŽIVOTNO TIJELO (23) Skočio na pločnik sa iscrtanim srcem!




Kako saznajemo, Filip Đ. nije ostavio oproštajno pismo, a skočio je sa visine od više od 15 metara i pao pravo na savsko šetalište, koje, osim srca, krase brojne ljubavne poruke. Sumnja se da se Filip na samoubistvo odlučio zbog neuzvraćene ljubavi, odnosno da je patio i teško podnosio raskid s djevojkom. Naime, Filip i jedna djevojka su prije nepunih godinu dana raskinuli i od tada je bio utučen. 

Cijelu situaciju nakon skoka snimio je slucajni prolaznik pogledaj te o cemu se radi :






controls

Nema komentara:

Objavi komentar