petak, 30. listopada 2015.

Rušenje baštine: Zgražamo se nad ISIS-om, a šutimo oko svojih barbara



Davno je to bilo, ima tome već pune dvadeset i dvije godine, za to vrijeme čovjek i vlastitu mater zaboravi, a da neće zaboraviti svoje ratne zločine i to da je i naš general pukovnik Praljak rušio mostarski most iz čiste huje, samo zato što je bio njihov, to jest turski, pa ga tek onda, onako srušenog, pretvarao u strateški vojni cilj praveći od Neretve neku svoju Sutjesku..pise telegram.hr

Pogledaj te snimak rusenja Starog Mosta :





controls

Nema komentara:

Objavi komentar