utorak, 17. studenoga 2015.

DŽEKO BIJESAN I BEZ DLAKE NA JEZIKU: O ovoj će se izjavi dugo pričati…



Kapiten naše reprezentacije Edin Džeko bio je, kao i svi Zmajevi, razočaran nakon uzvratnog meča baraža za Euro 2016. u Dublinu, gdje je naša reprezentacija izgubila od Irske sa 2:0.

"Ovu utakmicu nismo ni igrali! Ovako kako smo igrali, nismo više od ovoga ništa ni zaslužili. Još smo na kraju i dobro prošli jer je sudija svirao 70-30% za njih. Taj penal što je njima dao nama ne bi nikada u životu."
Video:





controls

Nema komentara:

Objavi komentar