srijeda, 11. studenoga 2015.

O OVOM PRIČA CIJELA BOSNA: Pogledajte šta je Bakir Izetbegović uradio u džamiji u Srebrenici…



Nakon današnje razvojno investicione konferencije u Srebrenici, akšam namaz u tamošnjoj džamiji je predvodio bošnjački član predsjedništva Bakir Izetbegović.

Pored predsjednika Izetebegovića namaz su  klanjali: ministar Edin Ramić koji je bio mujezin,  Bakirovi savjetnik Dževad Mahmutović, Sadik Ahmetović i Hamdija Fejzić, predajednik SDA u Srebrenici. Akšam je obavljen u Srebrenica u Gradskoj džamiji prije početka simpozija.

Pogledajte kako je to izgledalo :





controls

Nema komentara:

Objavi komentar