petak, 20. studenoga 2015.

SERIJA “LUD, ZBUNJEN, NORMALAN” OPET UVRIJEDILA KALESIJU: Evo šta su sada uradili…(VIDEO)




Ova, u početku humoristična serija, u prvoj sezoni zabavljala je sve Bosance i Hercegovce, a onda, iz čista mira, u seriji je sve ono što vole Bosanci i Hercegovci, i ono sa čime žive stoljećima, postalo predmet ismijavanja…

Autori popularne televizijske serije “LUD, ZBUNJEN, NORMALAN” ponovo su uvrijedili Kalesiju i Kalesijce..

Izgleda da se obistinjuje rečenica jednog kalesijskog vijećnika iz 2013. godine: “Hoće li nas sutra policajac u Hrvatskoj i Srbiji legitimisati i reći: A ti si seljačina iz Kalesije“.

Pogledaj te video koji se pojavio na Youtubu:




Nema komentara:

Objavi komentar