subota, 28. studenoga 2015.

(VIDEO)GRADJANI BiH NA NOGAMA: Kinez u Sarajevu želi otvoriti fast food sa psećim mesom..."FOTO"



JEDAN Kinez želi u Sarajevu početkom sljedeće godine otvoriti fast food u kojem bi prodavao pseće meso. Xiao Cheoa živi u sarajevskom naselju Buća Potok, a u BiH želi nastaviti prehrambenu tradiciju svoje zemlje.

"Moram od nečega živjeti, do sada sam držao jednu trgovinu na Alipašinom Polju gdje se moglo kupiti sve i svašta po niskoj cijeni, ali prodaja loše ide pa sam odlučio promijeniti biznis", rekao je u video interviju za Sarajevo365.com na gotovo tečnom bosanskom jeziku.

Njegov prijatelj i poslovni suradnik potvrdio je za Sarajevo365.com da Xiao prima prijetnje i da se ne boji, ali i da nailazi na poteškoće u svojoj namjeri da dobije dozvolu za rad.

Pogledajte cijeli interviju:




controls

Nema komentara:

Objavi komentar