nedjelja, 27. prosinca 2015.

BOSANAC OČARAO ŽIRI: Kad čujete kako pjeva shvatit će te da je ovo budući pobjednik…





Večerašnju emisiju otvorio je maestralni Fatmir Sulejmani (20) iz Brčkog koji se predstavio pesmom „Bolje moglo je“ od Adila, ali je dva „ne“ dobio od Marije i Bosanca. Usledila je pesma „Srećo, ne krivi me“ posle koje je uspeo da osvojio svih šest plavih tastera.

„ Ti si buduća perspesktiva naše muzike, imaš sve što treba da ima jedan pevač“, oduševljeno je rekao Šaban, dok mu je Ana čestitala na sjajnom nastupu.

Nema komentara:

Objavi komentar