srijeda, 9. prosinca 2015.

SLIJEPOM BEOGRAĐANINU ISPAO NOVČANIK: Prolaznici pokazali koliko smo stvarno nepošteni…




Na snimku su prikazane reakcije 15-oro ljudi, a da li smo u ovoj situaciji neimaštine ostali ljudi, pogledajte na snimku.

Grupa momaka napravila je društveni eksperiment kojim je pokazala da li smo i koliko stvarno pošteni. Naime, oni su se pretvarali da im je ispao novčanik, a neki od njih su glumili slijepe osobe.

To su uradili kako bi pokazali koliko bi slučajnih prolaznika reagovalo pošteno u takvoj situaciji i osobi sa invaliditetom vratilo novčanik.

VIDEO:




controls

Nema komentara:

Objavi komentar